O nas

Savangard

Savangard sp. z o. o. to firma, która od kilkunastu lat z powodzeniem działa na rynku IT realizując projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Czym się zajmujemy?

Oferujemy zaawansowane usługi i rozwiązania IT dla biznesu.

Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego wspólnie wybieramy najbardziej optymalną i efektywną formę współpracy.

Procesy biznesowe

Automatyzacja procesów biznesowych (BPM i BAM), pozwalająca na zwiększenie efektywności, elastyczności oraz optymalne wykorzystanie zasobów firm.

Integracja systemów

Integracja wewnętrznych i zewnętrznych systemów IT z wykorzystaniem technologii ESB, B2B oraz architektury SOA.

Produkty

Autorskie rozwiązania dostosowane do specyfiki danej branży. pozwalają na zwiększenie efektywności i udoskonalenie obsługi Klienta. Przykład? Whizzapi!

Szkolenia

Przeprowadzane w formie warsztatów ze szczególnym naciskiem na stronę praktyczną. Prowadzone w języku polskim lub angielskim.

Janusz-Konik-foto

Jako integrator systemów klasy enterprise dysponujący profesjonalnym zespołem skupiamy się na projektach związanych z integracją i procesami biznesowymi w Polsce oraz za granicą.  Tworzymy zespół profesjonalistów z wiedzą i umiejętnościami praktycznymi zdobytymi w ramach wieloletniej współpracy z klientami z Polski, jak również całego świata. Konsekwentnie rozwijamy się i podnosimy poziom naszych umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie, odpowiadającym rosnącym oczekiwaniom klientów oraz rynku.

Janusz Konik

,

CEO w Savangard

Wspieramy naszych Klientów w zakresie integracji systemów i automatyzacji procesów biznesowych. W swoim portfolio posiadamy również usługi opracowywania i utrzymania rozwiązań IT  wspierających firmy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Savangard Sp. z o. o.
ul. Aleje Jerozolimskie 142b
02-305 Warszawa

E-mail: info@savangard.com
Telefon: +48 22 436 59 00

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by Savangard